Intencje mszalne
Automatycznie zapisany szkic
24.03.2024 – NIEDZIELA PALMOWA
7.00 – + Agnieszka Kalisz
8.00 – (Siostry) – w podziękowaniu za otrzymane łaski dla Franciszki(f) z prośbą o dalsze
9.30 – (Płazówka) – + Andrzej Zaborski
11.00 – o zdrowie i bł. Boże w 96 r. urodzin dla Rozalii
18.00 – za parafian
Wielki Poniedziałek – 25.03.2024
7.00 – + Maria i Jacek Siuty ++ z rodziny
18.00 – + Ludwika(f) Rączka
Wielki Wtorek – 26.03.2024
7.00 – dziękczynno-błagalna w dniu urodzin
18.00 – int. dziękczynna św. Antoniemu za otrzymane łaski
Wielka Środa – 27.03.2024
7.00 – + Władysław Długopolski w 25 r. śmierci
18.00 – + Helena Mateja
WIELKI CZWARTEK – 28.03.2024
18.00 – w intencji kapłanów
18.00 – + Władysław i Irena Pisowicz
18.00 – + Magdalena Czuj (od siostry Zofii z mężem i dziećmi)
WIELKI PIĄTEK – 29.04.2024
17.30 – Droga Krzyżowa
18.00 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
WIELKA SOBOTA – 30.03.2024
19.00 – + Zofia i Franciszek Kurzawa, córka Maria
19.00 – + Janina Styrczula w r. śmierci
19.00 – + Franciszka(f) Stękała (od wnuczki Katarzyny z mężem)
31.03.2024 – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA
6.00 – za parafian
6.00 – + Maria Chrobak (od wnuczki Marcelinki)
9.00 – dziękczynno-błagalna o bł. Boże w rodzinie
9.30 – (Płazówka) – + Maria i Władysław Słodyczka, + Zofia Zubek (od Zofii Brząkała z rodziną)
11.00 – + Władysław Zych ++ rodzice
18.00 – + Józef, Maria Nędza i córka Janina
NIEDZIELA 20 listopada – INTENCJE MSZALNE 20-27.11.2022r.
INTENCJE MSZALNE
27.11.2022 – 1 Niedziela Adwentu
7.00 – + Za parafian
8.00 – (Siostry) – + Anna Styrczula w 20r. śmierci, mąż Jan
9.30 – (Płazówka) – + Józefa Kowalczyk w 2 r. śmierci
11.00 – + Grażyna i Kazimierz Szaflarscy
11.00 – (ks. Jan) – o zdrowie i bł. Boże dla Jakuba z okazji 2 r. urodzin
18.00 – o zdrowie, Boże bł. Dla Kacpra w 18 r. urodzin
Poniedziałek 28.11.2022
6.45 – + Andrzej Czuj (od szwagra Mariana Góreckiego)
6.45 – (ks. Jan) + Stanisława(f) Galica (od rodziny Styrczulów)
17.00 –– + Jan Rząd w r. śmierci
Wtorek – 29.11.2022
6.45 – + Wojciech i Stanisław Klejka
6.45 – (ks. Jan) + Maria Tylka (od wnuczki Anety z rodziną)
17.00 – + Stanisław Masny w r. śmierci i Stanisław Bzdyk
Środa – 30.11.2022
6.45 – + Andrzej Czuj ( od syna Piotra z rodziną)
6.45 – (ks. Jan) + Maria Frączek (od syna Tadeusza z rodziną)
17.00 – + Andrzej Nędza w 2 r. śmierci
Czwartek – 01.12.2022
6.45 – o zdrowie i bł. Boże dla rodzin Giewont i Ozymko
6.45 – (ks. Jan) + Anna Kramarz (od Anny Szeligi z rodziną z USA)
17.00 – o zdrowie i bł. Boże dla Danuty w 50 r. urodzin
Piątek – 02.12.2022
6.45 – + Andrzej Czuj (od siostrzeńca Pawła Gut z rodziną z USA)
6.45 – (ks. Jan) + Andrzej Gal (od wnuczki Ani z Kubą)
17.00 – + Tadeusz Toczek (od żony)
Sobota – 03.12.2022
6.45 – + Aniela Zaborska w 3 r. śmierci
6.45 – (ks. Jan) + Maria Frączek (od syna Tadeusza z rodziną)
17.00 – + Wynagradzająca Matce Bożej
04.12.2022 – 2 Niedziela Adwentu
7.00 – + ks. Jan Urbańczyk
8.00 – (Siostry) – + rodzice Ludwika(f) i Władysław Baran
9.30 – (Płazówka) – dziękczynna w rocznicę ślubu Justyny i Łukasza z prośbą o bł. Boże, dary Ducha św., i opiekę Matki Bożej dla nich i córki Mai
11.00 – + Jan Wetula w 25 r. śmierci, żona Bronisława(f), syn Bolesław, brat Karol
11.00 – (ks. Jan) – Stanisława(f) Galica (od Józefy Nędza)
18.00 – Za parafian
NIEDZIELA 13 listopada – 33 NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – + Bronisław Czerwosz w r. śmierci
8.00 – (Siostry) – + Maria Gacek, mąż Stanisław
9.30 – (Płazówka) – + Za parafian
11.00 – + Antonina Garczek w 14r. śmierci zmarli rodzice Maria i Jacek, syn Jan
11.00 – (ks. Jan) – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny
18.00 – + Zofia i Jan Niźnik zmarli rodzice
PONIEDZIAŁEK 14 listopada – PONIEDZIAŁEK
7.00 – + Ludwina Szaflarska w 1 rocznicę śmierci
17.00 – + Stanisław Toczek – od syna Macieja z narzeczoną
17.00 – (ks. Jan) – + Maria Tylka (od rodziny Dubielów)
WTOREK 15 listopada – WTOREK
7.00 – + Andrzej Toczek (od żony)
17.00 – + Edward Maryniarczyk
17.00 – (ks. Jan) + Władysław Długopolski ( od chrześnicy Haliny)
ŚRODA 16 listopada – Środa
7.00 – + Andrzej Siuty, Wojciech, Agnieszka i ++ z rodziny,
17.00 – Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże opiekę MB Szkaplerznej dla Stanisława Gruszki.
17.00 – (ks. Jan) – + Józef Garczek (od zakładu pogrzebowego Jabłoński)
CZWARTEK 17 listopada – CZWARTEK
7.00 – + Agnieszka Frączek, syn Stanisław ++ rodzice i rodzeństwo
17.00 – + Andrzej Czuj (od Zofii i Bronisława Bobak z rodziną)
17.00 – (ks. Jan) – + Józef Garczek (od Władysławy(f) Słodyczka)
PIĄTEK 18 listopada – PIĄTEK
7.00 – o zdrowie i bł. Boże i opiekę MB Szkaplerznej dla ks. Sylwestra Rozemberga
17.00 – ++ zmarłych rodziców Anna i Fabian Dziedziech w rocznicę śmierci
17.00 – (ks. Jan) – + Józef Garczek (od Jerzego Dołgowskiego z córką)
SOBOTA 19 listopada – SOBOTA
7.00 – + Karolina Stanisław Chlipała
7.00 – (ks. Jan)- + Władysław Długopolski ( od Roberta Oleś)
17.00 – + Krzysztof Łabuda
NIEDZIELA 20 listopada – 34 Niedziela zwykła
7.00 – + Anna Jan Styrczula
8.00 – (Siostry) – o potrzebne łaski, bł. Boże dla s. Salomei
9.30 – (Płazówka) – + Franciszka(f) Obrochta i siostra Maria
11.00 – o zdrowie i bł. Boże dla Anny Baran z okazji urodzin
11.00 – (ks. Jan) – + Maria Tylka (od Marii Długosz)
18.00 – + Józef Wróbel w 1 rocznicę śmierci