Odeszli do Pana
Zmarli w 2019 roku ( 10 )
- Jan Czuj – 05.02
- Stanisław Palenica – 09.02
- Tadeusz Budz – 24.02
- Stanisława Glista – 06.04
- Stanisław Tylka – 01.05
- Jerzy Piechowski – 02.10
- Władysława Ratułowska – 23.10
- Maria Gąsienica Groń – 01.12
- Aniela Zaborska – 03.12
- Katarzyna Garczek – 13.12
Zmarli w 2018 roku ( 19 )
Agnieszka Kowalczyk 13.01
Władysław Bzdyk 24.01
Walenty Szwab 13.02
Andrzej Siuty 15.02
Józef Frączek 24.02
Anna Stękała 26.02 (pogrzeb w Chochołowie)
Andrzej Szczechowicz 23.03
Bronisława Paleczek 9.04
Janina Zborowska 19.04
Anna Bocoń 1.05
Franciszka Obrochta 10.05
Franciszek Słodyczka 30.06
Maria Staszel 9.07
Antonina Koenig 17.07
Tadeusz Janur 5.08 (zmarł w USA)
Stefania Nagel 3.09
Karol Michniak 7.09
Katarzyna Wetula 13.10
Anna Bzdyk 21.12
Zmarli w 2017 roku ( 18 )
Zofia Frączek – 4.01
Andrzej Ogórek -5.02
Agnieszka Szwab – 7.03
Maria Zych – 10.03
Bronisława Krupa 26.03
Janusz Słodyczka 3.04
Jan Pitoń 15.04
Aleksandra Janik 13.05 (pogrzeb w Zakopanem)
Stanisław Krupa 6.06
Stanisław Zawadzki 15.07
Andrzej Chrobak 22.07
Stanisław Kowalczyk 27.07
Maria Maryniarczyk 10.08
Andrzej Stopka 9.09
Aniela Słodyczka 3.10
Bolesław Szwab 14.10
Stanisława Szczechowicz 13.11
Bolesław Trojanowski 21.12
Zmarli w 2016 roku ( 18 )
O. Wojciech Kowalczyk – Psjonista – 23.01 (zmarł w Łodzi; tam też pochowany)
Stanisław Lach 10.02
Bronisław Domagała 29.02
Władysława Jasionek 11.03 (zmarła w Arezzo – Włochy)
Katarzyna Michniak (zmarła w USA – tam też pochowana)
Józef Knapczyk 24.05
Stanisław Kula 25.05
Andrzej Stosel 13.06
Anna Toczek 10.07
Stanisława Płaza 31.07
Halina Rafacz 4.08
Filomena Zych 10.08
Anna Giewont 11.10
Janina Glista 18.10
Joanna Koenig 25.10 – dzień pogrzebu (Zmarła w USA pogrzeb w Witowie)
Julia Koenig 25.10 – dzień pogrzebu (Zmarła w USA pogrzeb w Witowie)
Andrzej Frączek 15.11
Bartłomiej Ogórek 15.11 (zmarł w Wodzisławiu Śląskim i tam pochowany 17.11)
Maria Zemsta 17.12 (pogrzeb w Zakopanem)
Anna Czuj 10.12
Zmarli w 2015 roku ( 19 )
Władysław Stanek 3.02
Paweł Zych 5.02
Jacek Siuty 16.02
Barbara Stanek 16.02
Franciszek Ratułowski 6.03
Maria Siuty 21.03
Czesława Szeliga 26.03
Bronisław Bąk 3.05 (zmarł w Kanadzie)
Wojciech Gal 26.05
Stanisław Folfas 18.06
Władysław Gąsienica 8.07
Stanisław Styrczula 30.07
Andrzej Zych 11.08
Zofia Kenig 30.08
Andrzej Toczek 31.08
Marek Bąk 27.09
Władysław Zych 24.11
Anna Wetula 26.11
Stanisław Bzdyk 3.12
Zmarli w 2014 roku ( 23 )
Wacław Słodyczka 2.01
Józef Kołtaś 6.01
Maria Frączek 30.01
Anna Michniak 12.03
Bronisława Bąk 14.03
Stanisław Michniak 16.03
Jan Kois 15.04
Stanisław Basiorka 3.05
Ludwina Baran 3.05
Leopold Toczek 28.05
Stefania Stolarczyk 18.06 (pogrzeb 20.06 we Włosienicy)
Andrzej Słodyczka 12.07
Zofia Michniak 18.09
Stanisław Stosel 22.09
Jan Toczek 24.09
Andrzej Leksander 4.10
Mieczysława Szwab 6.10
Kazimierz Szaflarski 22.10
Zofia Szczepanik 26.11
Wojciech Słodyczka 3.12
Teresa Bzdyk 8.12 (pogrzeb 12.12 w Cichym)
Stanisław Domagała 16.12
Andrzej Gewont 29.12
Zmarli w 2013 roku ( 12 )
Marianna Długopolska 19.03
Jacek Bieroński 13.04
Maria Toczek 18.04
Bronisława Mniszak 3.05
Jan Gocał 10.05
Władysława Ogórek 25.06
Andrzej Toczek 26.07
Władysław Siuty 14.09
Stanisław Styrczula 18.09
Andrzej Rafacz 21.09
Maria Łowisz 21.09
Władysław Zych 31.10
Zmarli w 2012 roku (16)
Karina Czajka 16.01
Maria Podczerwińska 14.02
Zofia Pabin 24.02
Agnieszka Kalisz 16.03
Jan Kurzeja 27.03
Andrzej Leja 3.05
Maria Krzysiak 17.05
Mieczysław Zych 20.05
Agnieszka Frączek 6.06
Albina Folfas 20.06
Anna Gewont 21.07
Maria Tylka 24.08
Weronika Kowalczyk 25.09
Stanisław Krupa 2.10
Władysław Glista „Kuruc” 6.10
Anna Domagała 15.10
Zmarli w 2011 roku (10)
Zofia Krupa 1.01
Tadeusz Tylka 5.01
Bolesław Kalisz 10.02
Dominik Pisarski 10.04
Wojciech Ratułowski 1.09
Andrzej Szczupalski 8.09
Aniela Długosz 12.10
Barbara Waligóra 20.10
Władysław Baran 12.12
Aniela Krupa 21.12 (pogrzeb w Chochołowie)
Zmarli w 2010 roku (13)
Józef Kmin 13.01
Bronisława Abramczuk – Bzdyk 15.01
Aniela Łowisz 7.04
Józef Siuty 2.05
Józefa Styrczula 14.05
Józef Kalisz 30.05
Zofia Chrobak 5.07
Bronisława Toczek 7.07
Jan Gut 21.07
Marco Martinez Hermondez 11.08
Agnieszka Gal 29.08
Jan Kułach 14.11
Stanisław Zięba 23.12