Wyniki wyszukiwania dla:

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ADWENTU

04.12.2022

 

  1. W poniedziałek 5 grudnia na godz. 15.45 zapraszamy wszystkich ministrantów na spotkanie.
  2. W czwartek 8 grudnia będziemy przeżywać Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Mszę świętą o godzinie 17.00 zapraszamy dzieci z klasy 3 przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej. Pobłogosławimy podczas niej medaliki i łańcuszki. i będziemy dziękować Bogu za 179 lat istnienia dzieła wychowawczego św. Jana Bosko. Prosimy też Boga o nowe powołania do Zgromadzenia Salezjańskiego.
  3. Roraty odprawiamy w dni powszednie o godzinie 6.45. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom i dzieciom za piękne uczestnictwo w Roratach.
  4. W łączności z Caritas Polska rozprowadzamy świece na stół wigilijny. Zachęcamy do włączenia się w to piękne charytatywne dzieło. Opłatki można nabywać u Sióstr a także w zakrystii.
  1. W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół mieszkańcy Witowa od numeru 181 do 190: Aniela Gut, Katarzyna Topór, Anna i Halina Bzdyk Katarzyna Topór. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy. W najbliższą sobotę do sprzątania kościoła prosimy rodziny zamieszkałe w Witowie od nr 191 – 200.
  2. W ostatnich dniach zostało zamontowane brakujące ogrodzenie i brama górna cmentarza. Koszt tej inwestycji wyniósł 15 tyś złotych.
  3. Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary składane na rzecz naszego kościoła. Przypominamy, że w przyszłą II niedzielę miesiąca składka będzie przeznaczona na kolejne inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać.
  4. Wszystkim parafianom i gościom niech Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu.

Podziel się tym wpisem: