Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

14.08.2022 – 20 Niedziela zwykła

  1. Jutro przeżywamy będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na każdej Mszy Świętej błogosławimy zioła i kwiaty.
  2. We środę przypada święto św. Jacka, patrona Archidiecezji Krakowskiej, a także Krakowskiej Inspektorii Salezjanów. Modlić się będziemy w tym dniu szczególnie o nowe powołania do Zgromadzenia Salezjańskiego.
  3. W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół mieszkańcy Witowa od numeru 21 do 30: A była to Pani Anna Jasionek. Bardzo serdecznie jej dziękujemy. W najbliższą sobotę do sprzątania kościoła prosimy rodziny zamieszkałe w Witowie od nr 31 – 40.
  4. Wszystkim za składane ofiary serdecznie dziękujemy.
  5. Witamy wszystkich gości i turystów życzymy udanego wypoczynku na Podhalu.

Ogłoszenia zewnętrzne:

  • Wójt Gminy Kościelisko Pan Roman Krupa informuje, że od najbliższego wtorku tj. 16.08.2022r. rozpoczną się roboty drogowe związane z remontem Drogi Dworskiej – Zagrody Witowskie łączące Dzianisz-Witów, a także prace związane z budową sieci gazowej, prowadzącej do Witowa. Wszyscy mieszkańcy i goście proszeni są o ostrożność i stosowanie się do znaków informujących o zakresie prowadzonych prac.

Podziel się tym wpisem: