Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

Odpust w Dolinie Chochołowskiej – 26.06.2022 – godzina 13.00

Msze święte – od Odpustu do końca września – niedziela – godzina 13.00!

Ogłoszenia duszpasterskie

26.06.2022 – 13 Niedziela zwykła – Odpust Dolina Chochołowska

  • Dziś uroczystość odpustowa w kaplicy św. Jana Chrzciciela na Polanie Chochołowskiej. Pielgrzymka z Siwej Polany od Krzyża Papieskiego o g. 8.00. Poprowadzi ją ks. Tadeusz Goryczka z Wolontariatem Misyjnym. Msza św. zostanie odprawiona na Polanie Chochołowskiej o g. 13.00.
  • We wtorek 29 czerwca przypada Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  • W czwartek 30 czerwca zakończenie nabożeństw czerwcowych i wspomnienie św. Jana Bosko z racji ostatniego dnia miesiąca. Dziękujemy za wspólna modlitwę wszystkim czcicielom boskiego Serca.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek pół godziny przed Mszą Świętą. Zgodnie z zapowiedzią nie będzie odwiedzin chorych.
  • W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic żywego różańca na Mszach Świętych o godzinie 8.00 i 11.00 oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Zakończył się rok szkolny i katechetyczny. Nauczycielom, dzieciom i młodzieży życzymy dobrych, bezpiecznych wakacji. Witamy także wszystkich turystów i wczasowiczów, którzy wybrali nasz region, aby zregenerować swe siły.
  • W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół mieszkańcy Witowa od numeru 191 – 200: Bronisława Kobiela, Grażyna Ratułowska, Maria Krzeptowska, Anna Szymusiak, Maria Szwab. Ofiarę na kwiaty złożyła Maria Chrobak. Bardzo serdecznie dziękujemy. W najbliższą sobotę do sprzątania kościoła prosimy rodziny zamieszkałe w Witowie od nr 201 – 210.

Podziel się tym wpisem: