Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela – 28.02.2021 – 2 Niedziela Wielkiego Postu

  • Dziś ofiarą do puszek będziemy mogli wesprzeć misje salezjańskie w ramach niedzieli misyjnej – Ad Gentes.
  • W czwartek przypada święto św. Kazimierza – patrona Archidiecezji Krakowskiej. Jest to okazja do szczególnej modlitwy w intencji Archidiecezji
    i naszego Pasterza – ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek w godzinach przedpołudniowych. W tym dniu na drogę krzyżową, Mszę świętą o godzinie 17.00 i spotkanie zapraszamy młodzież klasy 8 przygotowującą się do Bierzmowania. Obowiązkowe maseczki.
  • W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Żywego Różańca na mszach świętych o godzinie 8.00 i 11.00 oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji  pierwszej niedzieli miesiąca.
  • W związku z trwającymi obostrzeniami covidowymi rekolekcje tegoroczne będziemy chcieli przeżyć podczas niedzielnych Mszy świętych, w niedzielę 21.03. Będzie je głosił ks. Marcin Śnieżyński z naszej salezjańskiej szkoły w Nowej Hucie.
  • W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół mieszkańcy Witowa od numeru 81 – 90: Katarzyna Sowa, Bronisława i Jan Szwab. Ofiarę na kwiaty złożyli: Franciszka Siuty, Maria Kmin. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy. W najbliższą sobotę do sprzątania kościoła prosimy rodziny zamieszkałe w Witowie od nr 91 – 100.
  • Dziękujemy z serca za wszelkie ofiary na rzecz naszego kościoła.

Ogłoszenie zewnętrzne:

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Leona Musielaka w Witowie informuje, że w dniach od 1 do 31 marca 2021 r.  w kancelarii szkoły w godz. od 8.00 do 13.00 przyjmowane są zapisy na nowy rok szkolny 2021/2022:

– do oddziału przedszkolnego dzieci:

– sześcioletnich – rocznik urodzenia 2015

– pięcioletnich – rocznik urodzenia 2016

oraz do klasy I szkoły podstawowej.

Przy zapisie dziecka niezbędny jest PESEL i akt urodzenia dziecka.

Wnioski do pobrania na stronie www.szkola-witow.pl oraz w sekretariacie szkoły.


Podziel się tym wpisem: