Ogłoszenia duszpasterskie – 05.04.2020 – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela – 05.04.2020 – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

 

  • Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy obchody Wielkiego Tygodnia. Wiemy, że w dalszym ciągu w związku z przepisami we Mszy świętej może uczestniczyć jedynie 5 osób a więc głównie Rodzina zamawiająca intencje. Bardzo dziękujemy wszystkim za zrozumienie i dyscyplinę w tej kwestii. Zachęcamy gorąco aby uczestniczyć w transmisjach telewizyjnych uroczystości Wielkiego Tygodnia.
  • Spowiadamy jak zawsze przed Mszą świętą i na każdą prośbę. Jesteśmy do dyspozycji na plebanii.
  • W Wielki Czwartek Msza święta o godzinie 18.00, Wielki Piątek – Droga krzyżowa o godzinie 17.30 i Liturgia Męki Pańskiej o godzinie 18.00, Wielka Sobota – nie ma poświęcenia pokarmów. Zachęcamy do błogosławieństwa posiłku w domu przed śniadaniem wielkanocnym – teksty na stronie internetowej parafii. Wigilia Paschalna w sobotę o godzinie 19.00. Msza święta rezurekcyjna w niedzielę o godzinie 6.00. W poniedziałek wielkanocny Msze święte jak w niedzielę. W Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego nie ma Mszy świętej na Polanie chochołowskiej.
  • W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół: Justyna Krzysiak, Janina i Kazimierz Kowalczyk, Maria Garczek, Katarzyna Pawlikowska, Władysława Zięba, Anna Garczek, Monika Toczek, Katarzyna Szymusiak, Iwona Garczek. Ofiarę na kwiaty złożył Jan Piczura. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy..
  • Dziękujemy z serca za wszelkie ofiary składane na rzecz naszego kościoła.

 

Ogłoszenia zewnętrzne:

Więcej w tej kategorii: